Katusetööd suvilatele, maamajadele ja aiamajade!

Kevad käes ning algamas ettevalmistused suvilatesse ning maamajadesse kolimiseks. Nii mõnigi võib aga oma üllatuseks märgata, et talv on nende armsate väikeste majakeste katustele veidi liiga teinud. Kas on tuul siit-sealt katust rapsinud või lumehelbeke  liiga raske olnud, kuid tulemus on kurb. Suvine vihm võib tulla halva üllatusena tuppa ning rikkuda meie puhkuse naudingu hetked ja mis veelgi hullem, kahjustab meie maja ja  interjööri  ning tagajärjeks võib olla hallitus seintel  ning peame hakkama mõtlema hoopis uue maja ehitamisele.

1
2

Katusetööd – Steelroof katusemeistritelt

Steelroofi katusemeistrid on kevadeti nagu kiirreageerimisrühm😊 Kõne meistrile +372 5661 1188 või kirjutage steelroof@steelroof.ee ning leppige kokku aeg ning kohal nad on. Katusetööd saavad tehtud kiirelt ning  saate garanteeritult parima, just teie soovide järgi katuse oma imearmsale maamajale, aiamajale või kas või oma lapse mängumajakesele.

Katuse lisatarvikud

Steelroofi Katusemeistrid paigaldavad teie majale kvaliteetse katuse kuid lisaks katusetöödele mõtlevad nad juba kaks sammu ette ehk siis, et uue katuse eluiga oleks pikk ning nende hooldamine oleks ohtutu. Selleks soovitavad nad alati täiendavalt paigaldada katustele turvaelemendid ja vihmaveesüsteemid või hoopis on teie katusele vajalikud lumetõkked, katuseredelid ja käiguteed. Korsten vajab ehk uut mütsi ja kõike muud sellist.

5

Kokkuvõtteks.

Kui tunned, et sinu suvila, maamaja või hoopis aiamajake on veidi väsinud ja vajab uut ja kaunist katust siis võta julgelt kohe ühendust katusemeistriga telefonil +372 5661 1188 või kirjuta steelroof@steeltoof.ee