Suitsuluugi paigaldus plekkkatusega hoonele

Hiljuti  saime väljakutse Pärnu mnt 139 asuvale büroohoonele, mille majaomanik oli saanud range korralduse Päästeametilt  - katusele tuleb kiirelt paigaldada suitsuluuk. Trapetsprofiiliga katusele otsustati kutsuda suitsuluugi paigaldamise töid teostama Steelroof Plekikoja meister.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mis on suitsuluuk?

Suitsuluuk on katusekonstruktsiooni osa, mis viib suitsu ja kuumad gaasid ruumist välja.  Suitsuluugi omamine tulekahju korral on väga oluline, sest see hoiab ära tule kiire leviku, tekitab suitsuvaba evakuatsioonitee ja laseb tuletõrjujatel kiiresti kindlaks määrata tulekolde asukoha. Seda loetakse passiivse tulekustutussüsteemi osaks. Suitsuluuk on kõige sobilikum ühekorruseliste ehitiste puhul ning ka mitmekorruseliste ehitiste trepikodades on süsteemi rakendamine üsna tavapärane.

Kuidas paigaldatakse suitsuluuki?

Tööprotsessi käigus lõikas Steelroof Plekikoja  töömees terasprofiili sisse luugi jaoks ava ning pärast suitsuluugi paigaldust ühendati omavahel luuk ja katus. Töö tehtud kiiresti ja professionaalselt!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kas sinu maja on varustatud suitsuluugiga?

Nagu teksti alguses mainitud, kutsuti sellele objektile meistrimees appi Päästeameti nõudel. 

Tulekahju areneb eluohtlikuks väga vähese ajaga ja seetõttu on igati mõistlik mitte jääda ootama Päästeameti ettekirjutisi vaid ennetada  kahjutule tekkimist.

Vajaduse korral helista julgelt  Steelroof Plekikoja meistrile +372 5661 1188 või kirjuta info@steelroof.ee ja küsi lisa infot!

Follow by Email
Instagram