Ilmataat soosib plekkkatuse ehitust

Katusemeistrid on ilmataadiga igati rahul. Kui enamik inimesi kurdab sooja ilmastiku üle siis tasub vaadata ka kliimasoojenemise positiivsemat poolt. Selle aasta ilmad on vägagi soosinud katusemeistri tööd ning katuse ehituse hooaeg on tunduvalt pikem. Nii nagu vanarahvas juba ütles, et „ega tali taeva jää“ Kindlasti tuleb talv ka sellel aastal. Ilmataat on aga pikendanud  ettevalmistusaega, et plekkkatused enne lume tulekut korda teha. Nõnda siis kasutaski soodsaid ilmastiku tingimusi ära ka ühe noore perekonna perepea ja võttis ühendust Steelroof Plekikojaga. Neil oli nimelt käsil maja  renoveerimine. Maja asub Tallinna kesklinnas ning puudu oli veel ainult korralik katus. Plekkkatus, mis kaitseks neid  lumetormide ja sügisvihmade eest. Oluline roll oli kindlasti siin ka hinna ja kvaliteedi vahekorral.

 

Plekkkatus plekkkatus

Plekkkatuse tööde ettevalmistus

Steelroofi Katusemeistrid sõitsid kohale, vaatasid põhjalikult üle tööd ootava objekti. Tutvusid juba kaetud töödega, aluskatte ja roovi teostusega ning määrati kindlaks ventilatsiooni läbiviikude asukoht. Kõike arvesse võttes andis katusemeister tellijale veel hulga soovitusi ning nõuandeid.  Lõpuks, kui oli kokku lepitud nii materjali kui tööde mahu ja hinna osas sai katuse ehitamisega alustada.

 

Steelroofi Plekitöökoda

Nii nagu iga ettevõtmise juures, juhtub ikka, et midagi läheb katki, midagi on puudu, tekib vajadus mingi väikese lisadetaili järgi jne, jne. Üldjuhul võtab selliste väikeste lisatellimuste täitmine väga pikalt aega ning tööde aeg katusel venib aina pikemaks. Eriti riskantne on see ajakaotus talvel, kui iga hetk võib tulla lumi peale. Steelroofi katusemeistrid on aga selle mure juba eos ette näinud. Nimelt on nende katusemeistrid täiendavalt veel osavad plekimeistrid ning neil  on enda Plekikoda. Siuh, säuh  ja juba samal päeval on vajalikud plekkdetailid valmis. Sellegi objekti puhul valmisid Steeroofi enda Plekikojas uuele vastvalminud renoveeritud elamule kõik välised lisaplekid. Sokliplekid, räästaplekid, aknaplekid. Kui Steelroofi katusemeistrid olid katuse koos kõikide lisadega valmis saanud ning maja fassaad tehtud jäi lõputööks vihmaveesüsteemi paigaldamine.

Plekkkatus

Kokkuvõtteks

Katuse planeerimisest kuni tööde valmimiseni võttis aega kaks nädalat ja noor perekond sai majja sisse kolida ning rahuliku südamega talvele vastu minna. Valminud oli taskukohane ja kindel plekkkatus pikkadeks aastateks.

Lisaks uuele plekkkatusele sai noor perekond endale väga meeldiva kogemuse katusemeistritega koostööst. Katusemeistrid olid nagu peresõbrad, kellega sai arutada igat maja katusega seonduvalt detaili ning rõõm oli alati näha, et peale tööpäeva lõppemist  oli majaümbrus puhas ja korras.

Kui tunned, et sinugi eramu vajab kaitset lume ja muude sademete eest siis ära enam oota ja võta julgelt ühendust katusemeistriga telefonil +372 5661 1188 või kirjuta steelroof@steelroof.ee