Uhke linnumaja koos kauni plekkkatusega

Üle mitme aasta on ilmataat meid taas rõõmustanud ilusa lumise talveilmaga. Olgugi, et maha sadanud kohev lumekate on olnud rõõmuks paljudele, siis sellegi poolest toob lume mahatulek ka alati esile teatud probleeme, mis võivad tekitada meelehärmi, olgu selleks libedad sõiduteed või näiteks ohud nõrgematele katustele, mis lume raskuse all võivad alla anda. Näiteks meie sulelistest sõprade kaunid linnumajade katused, mis teatavasti on suuremalt jaolt alati puumaterjalist. Oled sa vaadanud, kas sinu linnumaja katus ei ole mitte raske lume all hoopis kokku kukkunud?

 

plekkkatus linnumajal

Kokkuvõtteks

linnumaja

Mida teha kui linnumaja katus ei pea raskele lumele vastu?

Meie poole pöördus arvestatava murega edukas ettevõtja Lääne - Harjumaalt. Kes oli mures just selle viimase pärast, aga seekord polnud tegemist tavapärase linnumajaga, vaid hoopis kaunist tammepuust meisterdatud linnumajaga, mille katuse üle inimene tundis muret. Vaja oli uuemat ja vastupidavamat plekkkatust.

Asusime kärmelt asja kallale ja peale vestlust linnumaja omanikuga oli selge, milline on meie lahendus. Mõne aja pärast oligi valminud uus, värske ja väärikas plekkkatus, mille all meie maa linnud nüüd ohutult nosida saavad.

Kui tunned, et sinugi hoolealuste elamud või söögimajad vajavad kaitset lume ja muude sademete eest siis ära enam oota ja võta julgelt ühendust katusemeistriga telefonil +372 5661 1188 või kirjuta steelroof@steelroof.ee

Follow by Email
Instagram