Korstnamütsid ja lumetõkked

Talv koputab uksele. Enamus suvekodusid on juba talve tulekuks valmis seatud, kuid kas sai ikka kõik tehtud? Kas korstnatel on ikka korstnamütsid peas ja katuse äärtel lumetõkked ees?

Korstnamüts jalgadel Capture2

Miks on korstnamüts vajalik korstnale?

Sügise, talve ja kevade jooksul on sademete ning lume hulk kõige suurem. Avatud korstnad on ilma meelevallas. Lumi ja sademed sattuvad korstna lõõridesse ja kahjustavad korstnaid ja küttekoldeid seestpoolt. Niiskus ja pakane kahjustavad neid pidevalt märkamatult väliselt.

Kust leida sobiv korstnamüts?

Steelroof Plekikoda on koostöös katuste ehitajatega ja teiste korstna meistritega välja töötanud tõhusaid ja lihtsaid lahendusi nende probleemide ennetamiseks.

Steelroofi Plekikoda on nagu rätsepa töökoda,  kus valmib igale korstnale täpselt temale sobiv korstnamüts ning katusele kaunis lumetõke. Nii saad kindel olla, et kevadel sulama hakkav lumi ei riku sinu armast suvekodu. Tuul ja sademed ei räsi korstent.

 

Korstnamõtsid, lumetõkked

Lõpetuseks

Kui tunned, et sinugi suvemaja või eramu vajab kaitset lume ja muude sademete eest siis ära enam oota ja võta julgelt ühendust katusemeistriga telefonil +372 5661 1188 või kirjuta steelroof@steelroof.ee