Plekkkatuse paigaldus siin ja sealpool Läänemerd.

Enamik Steelroof Plekikoja plekkkatuse paigaldus ja -remonttööd leiavad aset erinevates kohtades üle Eesti, kuid teadupärast on meil ka oma turg põhjanaabrite juures Soomes. Jaanikuus kutsuti Steelroofi katusespetsialistid külla ühte muinasjutulisse Soome punasesse metsamajja katuseremonti teostama, täpsemalt Turu saarestikus olevale saarele.

Plekkkatusega majakene Soomemaal
Plekkkatusega majakene Soomemaal
Imeline majake Soomemaal
Imeline majake Soomemaal

Plekkkatusega muinasjutuline majake Soomemaal.

Sealne maja ise oli kena, ehitatud 19.sajandi lõpupoolel, kuid selle katus oli üsnagi halvas korras ning seda kattis suur samblakiht. Ega´s midagi, tööriistad kätte ja tööle, mitte ükski katus ei jää Steelroofi poolt remontimata! Kuna tunnelit Tallinna ja Helsingi vahel pole veel ehitatud, siis pidi töömehi, tööriistu ja materjale transportima ikka vana hea laev. Kuna eramu ise asub saare peal, siis pidid töömehed iga hommik objektile sõitma paadiga, mis lisas rutiinsele tööpäevale natuke vürtsi. Mõne ajaga saidki tööd valmis ning praegu katab suvemaja kena uhke plekkkatus.

Lõpetuseks.

Olgu Su maja kasvõi keset kõrbe, Steelroof Plekikoda leiab oma tee ka sinna ja sooritab oma töö ikka sama hästi kui mujal!

Kui tunned, et sinugi eramu vajab uut ja kaunist plekk katust siis ära enam oota ja võta julgelt ühendust katusemeistriga telefonil +372 5661 1188 või kirjuta steelroof@steelroof.ee

Paadiga katuseid parandama
Paadiga katuseid parandama