Vihmaveesüsteemid

Vihmaveesüsteemid on hoonete juures asendamatud. Need juhivad katuselt tuleva vee hoone fassaadist eemale, aidates kaitsta fassaadi ja teisi veetundlikke ehitise osi otseste sademete eest. 

Terviklik vihmaveesüsteem koosneb räästa all asuvatest vihmaveerennidest, kinnitustest, allavoolutorudest ja vihmaveetorude põlvedest.

vihmaveesüsteemi hind ja paigaldus
leht-vihmaveesusteem-vihmaveetorud-steelroof

Vihmaveesüsteemide hinnakiri

Teie hoonele sobiva vihmaveesüsteemi hinnapakkumise saamiseks palume meiega ühendust võtta.

Rennid ja torud on hinnastatud jooksva meetriga, õlad ja üleminekud tüki hinnaga. Plekist vihmaveelahendused sobivad ideaalselt ka samas toonis plekk-katustega.

Pakume nii terviklikke süsteeme, kui ka üksikuid vihmaveesüsteemide detaile.

Samuti olete oodatud Steelroof plekikotta näidistega tutvuma, enda tulekust palume ette teatada.

Tellimine ja materjalid

Vihmaveesüsteemi tellimiseks on vaja teada räästa pikkust ja räästa kõrgust maapinnast.

Steelroof Plekikoda pakub vihmaveesüsteeme tsingitud ja värvitud plekist. Selline lahendus kestab aastakümneid Eesti muutlikus kliimas.

Võimalik värvivalik on näha RR värvikaardil, mis avaneb uues aknas. Enamasti tellitakse katuse lisad ja vihmaveelahendused katusega samas toonis, mis loob ühtsema mulje.

Tasakaalusta ja hoolda

Iga hoone puhul on vihmavett katuselt ära juhtiv lahendus planeerida sellist, et vihmavesi jaguneb süsteemi osade vahel ühtlaselt. Torude tavalisimad paiknemiskohad on hoonete nurgad, suurema hoone puhul ka akende vahed.

Vihmaveerennide regulaarne puhastamine lehtedest, okstest ja muust sinna kogunevast tagab neile sama pika eluea, kui hoone katuselegi. Parim aeg puhastamiseks on kevadeti, peale lume sulamist. Sellest räägib lähemalt ja lühidalt ka maaleht.ee artikkel, mille link avaneb uues aknas.

Vihmaveesüsteemide paigaldus

Vihmaveelahenduse peab paigaldama alati materjali tootja paigaldusjuhiste kohaselt. Materjali tootja juhised on vabalt kättesaadavad – anname need vajadusel ka Teile kaasa. Lisaks nõustame ja juhendame.

Meilt tellitud vihmaveesüsteemidele pakume ka endapoolset paigaldust, millele anname garantii.