Valtskatused elamutele nii linnas kui aedlinnas

“Rege rauta suvel, vankrit talvel” ütleb esivanemate vanasõna. Steelroof Plekikoja vilunud meistrite käes valmivad kindlad ja nägusad valtsplekist katused. Uued valtskatused saavad kesklinnas asuvad paariselamud kui aedlinnades uhkemad eramajad. Katusemeistrid on ilmataadiga igati rahul. Tõdedes meie ilmastiku peame nentima, et suvised hoovihmad, äikese puhangud ning sügisesed tormid ja talvised tuisud panevad meie katused keerulistesse tingimustesse. Selle aasta ilmad on vägagi soosinud katusemeistri tööd ning katuse ehituse hooaeg on tunduvalt pikem. Nii nagu vanarahvas juba ütles, et „ega tali taeva jää” Kindlasti tuleb talv ka sellel aastal. Ilmataat on aga pikendanud ettevalmistusaega, et plekkkatused enne lume tulekut korda teha.

IMG_3822

Meie koostööpartnerid

Steelroof Plekikoja katusemeistrite peale saab alati loota. Kasutame heade koostööpartnerite, Toode AS ja Ruukki terasprofiile mis on tuntud hea kvaliteedi ja vastupidavuse poolest.

 

Steelroofi Plekitöökoda

Nii nagu iga ettevõtmise juures, juhtub ikka, et midagi läheb katki, midagi on puudu, tekib vajadus mingi väikese lisadetaili järgi jne, jne. Üldjuhul võtab selliste väikeste lisatellimuste täitmine väga pikalt aega ning tööde aeg katusel venib aina pikemaks. Eriti riskantne on see ajakaotus talvel, kui iga hetk võib tulla lumi peale. Steelroofi katusemeistrid on aga selle mure juba eos ette näinud. Nimelt on nende katusemeistrid täiendavalt veel osavad plekimeistrid ning neil on enda Plekikoda. Siuh, säuh  ja juba samal päeval on vajalikud plekkdetailid valmis. Lisaks valmistatakse plekikojas aknaplekke, parapette, sokliplekke. Plekkkatuste, kivikatuste kui ka ruberoid katuste tarvis harjaplekke, otsaplekke, räästaplekke, parapette ja muid katuste tarvikuid.

 

Kui tunned, et sinugi eramu vajab kaitset lume ja muude sademete eest siis ära enam oota ja võta julgelt ühendust katusemeistriga telefonil +372 5661 1188 või kirjuta steelroof@steelroof.ee